Nav nozīmes no kurienes Tu nāc, bet svarīgi uz kurieni Tu ej!

Atlaides bērniem un jauniešiem


 

Atlaides bērniem un jauniešiem

LS radosas bernu nodarbibas

LS radosas bernu nodarbibasEsi atraktīvs, radošs un vēlies savu bērnu izveidot par pašpārliecinātu personību?!
Piedāvājam bērniem un jauniešiem radošas nodarbības!

Gaidīsim tieši tavu ģimeni un tevi ciemos Lienes Šomases bērnu un jauniešu radošajā studijā! ( Lāčplēša ielā 60, 4.stāvs, Rīgā)
Bērniem šī studija ir īpaši draudzīga un radoša – dziedam, dejojam,krāsojam, līmējam, zīmējam un kopā izzinam savu stilu kā arī daudz smaidam un dalamies ar pozitīvājām emocijām.
Bērniem un jauniešiem no maznodrošinātām ģimenēm un bērnu namiem studija dāvā iespēju apmeklēt nodarbības ar 45 % atlaidi!
Mēs zinam, ka visi bērni un jaunieši ir vienlīdzīgi un ir pelnījuši papildus zināšanas mūsu piedāvātajās nodarbībās, kurās savā brīvajā laikā ar lielāko prieku dalīsies profesionāli pasniedzēji gan no Latvijas, gan citām valstīm.
Studija piedāvā plašu nodarbību izvēli, kur bērniem un jauniešiem ir iespēja gūt papildus zināšanas, kas noder gan skatuves mākslā, gan ikdienas dzīvē!

Esam gatavi startēt lielos koncertuzvedumos, koncertos, konkursos ārpus Latvijas robežām, kā arī organizēt labdarības projektus un citas radošās aktivitātes.

Uz tikšanos Lienes Šomases bērnu un jauniešu radošā studijā. Sīkāka informācija www.lsradosastudija.lv, Mob.tālr. 27334469 – Jana ( studijas vadītāja)