dažādi sāļie našķi

Kādas ir latviešu iecienītākās sāļās uzkodas?

Latviešu svētku svinēšanas un galda klāšanas tradīcijas viennozīmīgi saistās ar dažādiem ēdieniem un uzkodām. Klasiskais rasols, siļķe kažokā, karbonādes, štovēti kāposti un dažādas saldās vai sāļās uzkodas. Latvieša svētku galds vienmēr bijis bagātīgi klāts un ikvienā ģimenē ir savas iemīļotās garšas. Tieši tāpēc konditorejas studijas Kūkas Gardas komanda ir pārliecināta, ka arī izvēloties uzkodas svētkiem un negatavojot tās mājās, bet pasūtot pie profesionāļu komandas, nav jāatsakās no iecienītākajām garšām.

Sāļās uzkodas Tavam svētku galdam

Veidojot Kūkas Gardas uzkodu piedāvājumu esam īpaši piedomājuši kā klasiskas garšas pārvērst mūsdienīgās uzkodās. Sāļo uzkodu klāstā atradīsiet gan kanapē maizītes, gan lavaša rullīšus, speķa rausīšus un uzkodu plates. Klasisko rupjmaizi esam iekļāvuši tādās gardās uzkodu maizītēs kā kanapē ar biešu vai mārrutku krēmu un siļķīti. Klasisko kartupeļu pankūciņu uzfrišinājuši ar lasi un olīvām. Lavaša rullītī ietinam dažādas garšu kombinācijas, kā – krabju nūjiņas, lasi vai dārzeņus un krēmsieru.  Vēja kūkas esam pildījuši ar siera salātiem, bet kārtainās mīklas groziņu pildījuši ar garšaugu siera bumbu. Kombinējot un eksperimentējot ar garšām, esam izveidojuši dažādību, kurā ikviens atradīs, ko likt uz kārā zoba.

Uzkodu plates lielākam viesu pulkam

Ja gaidāmas lielākas svinības vai izsalkušāki ēdāji, jūsu svētku galdu viennozīmīgi bagātinās krāšņas uzkodu plates. Esam sagatavojuši dažādus piedāvājumus, lai ikkatrs viesis vai svētku rīkotājs varētu atrast savu īsto garšu. Piedāvājumā atradīsiet gan gaļas plati, ar dažādiem gaļas izstrādājumiem un marinējumiem, gan zivju plati, ar plašu zivju produktu apvienojumu. Svaigumu noteikti sniegs dārzeņu plate, kas apvienota ar pikantu mērcīti. Toties eleganci, pie vīna vai kāda cita dzēriena, jūsu svētkos ienesīs siera plate, kurā izvēlēti izcili sieri. Un ja grūti izvēlēties konkrētu plates tematiku, piedāvājam arī lielo uzkodu plati, kurā apvienotas dažādas garšas – dārzeņu rullīši, groziņi ar lasi, vēja kūkas ar siera salātiem, gaļas un dārzeņu iesmiņi, un dažādi sieri.

Papildiniet savus svētkus ar gan iemīļotām, gan jaunām garšām, izvēloties mūsu uzkodu piedāvājumu. Bet ja kārojas kaut kas salds – ieskatieties kūku piedāvājuma sadaļā. Tur noteikti atradīsiet torti jūsu gaumei.