skolēns skolas solā aktīvi apgūst programmēšanu

Programmēšanas kursi, kas palīdz iemīlēt programmēšanu

Lai gūtu pārliecību, ka arī nākotnē izdosies atrast darbu un būt tādam, kādu sagaida darba tirgus, viens no risinājumiem ir apgūt programmēšanu, jo ir vairāk nekā skaidrs, ka tā ir viena no nākotnes profesijām, kurā jau šobrīd ir augsts atalgojums un plašas darba iespējas.

CODELEX programmēšanas kursi

CODELEX programmēšanas kursi ir vieni no pieprasītākajiem šobrīd Latvijā. 90% šo kursu absolventu pēc mācību beigām uzsāk darbu šajā profesijā, tādējādi apliecinot, ka mācībās iegūtās zināšanas ir pietiekami labas, lai tās varētu uzreiz likt lietā.

Vērtīga šo kursu priekšrocība ir arī tā, ka, lai uzsāktu mācīties, nav nepieciešamas priekšzināšanas, līdz ar to tie ir piemēroti arī iesācējiem, tiesa, lai uzsāktu intensīvo apmācību, nāksies iziet bezmaksas kursu, kura laikā būs iespējams novērtēt, vai tiešām vēlaties nākotni saistīt ar šo jomu.

CODELEX programmēšanas kursi Latvijā pieejami jau trīs gadus. Sākotnēji ideja par to veidošanu radās Sandrim Artemjevam, kuram jau iepriekš regulāri kāds lūdza iemācīt programmēt. Nu jau apmācību reputācija ir augusi, interesentu skaits ir nozīmīgs un jau vairāk nekā 200 absolventi veiksmīgi uzsākuši savas darba gaitas šajā nozarē.

Būtiski fakti par CODELEX

Katrām apmācībām, katram pasniedzējam ir sava īpašā “garša” un vērtība, kas tos padara atšķirīgus no citiem. Tās ir lietas, kas jāzina ikvienam, kurš vēlas uzsākt šādas apmācības. Lūk, atklāsim dažas būtiskākās!

–        Šobrīd uz vienu vietu mācībās kandidē aptuveni 50 interesenti. Tieši tāpēc pirms intensīvajām mācībām ir jāizpilda mājasdarbi, jāpabeidz ievadkurss un jāiztur intervija, jo tādējādi daļa kandidātu “atsijājas”, jo jau sākotnēji pārliecinās, ka šī tomēr nav viņiem piemērota profesija.

–        Intensīvais kurss ir tiešām intensīvs un pasniedzēji sagaida, lai students 100% pievēršas mācībām, līdz ar to jau laikus tiek brīdināts, ka nebūs iespējams apvienot studijas ar darba gaitām. Tas ir finansiāli jāplāno.

–        Mācības notiek 100% tiešsaistē.

–        Nedēļā ir 10-14 kontaktstundas ar pasniedzēju, kā arī regulāri mājasdarbs un intensīvs patstāvīgi veicamu darbu apjoms. Vajadzības gadījumā var izmantot konsultāciju iespējas.

–        Studentam jābūt vismaz 18 gadus vecam.